عدالت محورها رو

دستور رئیس جمهور به وزیر علوم برای یکی از اقوامش

"صراط" - با دستور رئیس محترم جمهور یکی از اعضای گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری که از اقوام نزدیک به احمدی نژاد محسوب می شود قرار است تا به تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه امیر کبیر مشغول شود .
به گزارش سرویس سیاسی صراط نیوز ، در نامه ای که با امضای اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر و رئیس گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری در آمده است خطاب به وزیر علوم از قول رئیس جمهور نوشته شده : "بسمه تعالی - فوری - جناب دانشجو شخصا حل مشکل و اعلام نتیجه کنید" .
این دستور رئیس جمهور در ذیل درخواست اعطای بورس تحصیل داخل کشوری و همچنین جایابی و تعهد خدمت در دانشگاه صنعتی امیر کبیر متعلق به "حمیدرضا الف" از اقوام نزدیک به رئیس جمهور و از حامیان مشایی درج شده است .
این در حالی است که فرد مذکور به عنوان دانشجوی کارشناسی مهندسی معدن وارد دانشگاه امیر کبیر شده و با تغییر رشته فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک شده بود.
وی با آزمون داخلی! دانشگاه امیر کبیر در دوره نیمه حضوری کارشناسی ارشد EMBA پذیرش می شود .
گفتنی است فرآیند  معمول تعیین محل تعهد خدمت با درخواست از سوی دانشگاه به وزارت علوم صورت می گیرید و این در حالی است که در این نامه از وزیر علوم خواسته شده تا فرد مذکور را به دانشگاه معرفی کند!
گفته می شود "حمید رضا الف" سوابق علمی قابل توجهی برای به عضویت هیئت علمی در آمدن ندارد .
دستور رئیس محترم جمهور به وزیر علوم با عنوان شخصا حل مشکل و اعلام نتیجه کنید در نوع خود جالب توجه است!

/ 2 نظر / 9 بازدید
بهنام

با سلام خدمت شما براي ثبت لينکتان به صورت هوشمند منتظرتان هستم. www.chic.loxblog.com ممنونم

nazanin

سلام اگر دوست دارید درآمدی ماهیانه و تضمینی داشته باشید. اگر دوست دارید دارای شغل دوم باشید !! و صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید !! تا دیر نشده فروشگاه رایگان اینترنتی خود را افتتاح کنید !!! ارائه محصول + بسته بندی + فرستادن محصول + تمام کارهای سخت مال ما !! فروشگاه رایگان + درآمد ماهیانه بالا ( بستگی به بازاریابی و فروش شما داره ) از شما !! در زیر لینک بهترین سیستم هاي همکاری در فروش را مشاهده میکنید. پیشنهاد می کنم در همه سیستم های زیر عضو بشی. سیستم همکاری در فروش ملی مارکت( عالیه ) http://1o2.ir/nipe سیستم عالی همکاری در فروش آسیا پارس http://yekshop.asiapars.com/ سیستم اکسین http://1o2.ir/avte بزرگترین سیستم همکاری در فروش فروتل ( خیلی خوبه) http://1o2.ir/y5mu سیستم همکاری در فروش هموار ( عالیه) http://1o2.ir/c0w5 سایت منم یه نمونه از فروشگاه های این سیستم ها است. www.yekshop.in اگر از طریق لینک های که دادم توی این سیستم ها عضو بشی برات بصورت رایگان یک آنتی ویروس اورجینال میفرستم. وقتی عضو شدی برات ایمیل میدم هم راهنماییت میکنم چطور درآمدت زیاد بشه هم چگونگی ارسال آنتی وی